Görüntülü Diafon Sistemi Nedir?

Görüntülü Diafon sistemleri apartman ve sitelere yönelik uygulamaları yapılan sesli ve görüntülü konuşma sağlayan bina diafon sistemlerinin genel bir adıdır. Görüntülü Diafon sistemleri özellikle apartman ve sitelere yönelik uygulanmaktadır. Bunun yanısıara bireysel olarak villa ve işyerleri için uygulanan ürünlerde mevcuttur. Ofis ve işyerlerinde güvenliğin sağlanması ve ofis içinden gelen kişinin tespiti için kullanılmaktadır.

Günümüzde inşaat projelerinin genelinde Görüntülü diafon sistemleri tercih edilmektedir. Özellikle site ve toplu alanlarda bulunan konutlarda tercih edilen görüntülü diafon sistemleri sosyal tesislerle görüşebilme, güvenlik ile görüşebilme ve daireler arası görüşme özellikleriyle inşaat sektöründe tercih edilen ürünler arasındadır.

Görüntülü diafon sistemleri ekran boyutları ve ürün özelliklerine göre fiyat farklılığı bulunmaktadır. Görüntülü diafon konuşma sistemlerinde 2,5” ekran boyutundan 7” ekran boyutuna göre farklılık göstermektedir. Bunun yanı sıra daireler arası görüşme, bloklar arası, güvenlik ile görüşme vb. sosyal tesislerle görüşme sağlanabilmektedir.

Görüntülü diafon sistemleri daire içi monitörler, zil paneli, güç kaynakları gibi birçok unsurun beraber çalışması ile görüşme ve konuşma yapılabilmektedir.

Görüntülü diafon sistemi hakkında geniş ve detaylı bilgi fiyat ve fiyatları hakkında firmamızdan bilgi alabilir, apartman ve sitelere yönelik çözümlerimiz için keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Görüntülü Diafon Sistemi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Görüntülü Diafon Sistemi seçerken ihtiyaçlarınıza ne kadar uygun olduğu ve taleplerinizi ne kadar karşıladığı araştırılmalıdır. Görüntülü Diafon Sistemi sektöründe farklı alternatif ürünler ve seçenekler bulunmaktadır. Daireler arası görüşme, Bloklar arası görüşme, Güvenlik ile görüşme, vb. birçok özellik bulunmaktadır. Görüntülü Diafon Sistemi Farklı ekran boyutları ve Sistemin altyapısına göre farklılık göstermektedir.

  • Daireler Arası Görüntülü Görüşme Sistemi
  • Şifreli Geçiş Sistemi
  • Kartlı , Şifreli Geçiş Sistemi

Gibi farklı ürün konseptleri ve modelleri bulunmaktadır. Görüntülü Diafon sistemi seçimi yaparken firmamızdan Görüntülü Diafon Sistemi Model, Fiyat, Fiyatları ve çeşitleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Görüntülü Diafon Özellikleri

Görüntülü Diafon Sistemleri ekran boyutları, çözünürlükleri, gibi birçok farkı seçenek ile kullanıcılara sunulmaktadır. Görüntülü Diafon sistemi Fiyatlarını etkileyen unsurların başında Görüntülü Diafon Sistemi Özelllikleri gelmektedir. Binanıza veya Apartmanınıza taktırmayı düşündüğünüz sistemle ilgili araştırma yapmadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemeniz karar verme sürecinizde hızlı ve doğru yol almanıza yardımcı olacaktır.

diafon cihazları

 goruntulu-diafon
diafon